Acasa
Consiliul Local
Transparenta

Ultimile Stiri

Proiectele de hotarare pot fi propuse de consilieri sau de primar. In exercitarea atributiilor ce ii revin Consiliul Local adopta hotarari, cu votul majoritatii membrilor prezenti.

Despre

Tehnologii moderne.

Lorem ipsum dolor sit amet, consec tetuer adipiscing elit. Proin dictum elementum velit.

Pentru cel mai inalt nivel.

Informatii Publice

16 Martie
Postat de: golesti

ANUNŢ DE LICITAŢIE PUBLICĂ

PENTRU VÂNZARE
1.Informații generale privind autoritatea contractantă: UAT Comuna Goleşti, cu sediul administrativ în Comuna Goleşti, sat Popeşti, str. Principală, nr. 44, Județul Vâlcea, codul fiscal 2541002, telefon/fax: 0350421885/ 0350421886, e-mail: golesti@vl.e-adm.ro.
2. Informații generale privind obiectul procedurii de licitație publică: Vânzare teren proprietate privată a UAT Comuna Goleşti, în suprafaţă de 1481 mp, înscris în Cartea Funciară nr. 36684 Goleşti, situat în intravilanul satului Vătăşeşti str. Ţânculeşti, Comuna Goleşti, jud. Vâlcea. Prin Hotărârea Consiliului Local nr. 14/19.02.2020 s-a aprobat vânzarea terenului prin licitație publică, caietul de sarcini și documentația de atribuire, conform O.U.G. nr. 57/2019.

Citeste mai mult